banes. me qira. kati 3 banesa e re

Jepet me qera nga: gazi 03 Mar 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 36 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Lshoj banesen me qira banesa osht e re dhe gjindet buz rruges nmes poste dhe hotel vegas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim