banesa me qira

Jepet me qera nga: bejta 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira komplet e mobiluar ka kuzhin dhe nje dhom gjumi banjo ballkon koridor, banesa gjindet afer shkolles fillore Mihajl Grameno ne Fushë Kosovë
tel. 044281140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim