banesa me qira

Jepet me qera nga: Ismet Hoti 24 Jan 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa jepet me qira ka 2 dhoma gjumi sallon+kuzhin ,teras , shpajz dhe nje banjo kati 2 .banesa asht afer postes 400m larg rrethit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim