banese me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: banese me qera 16 Jan 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qera ne Fushe Kosove ne komplexin apollonia , ne katin e dyte teresisht e mobiluar si dhe me ballkon te mbuluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim