ipet banesa me qera ne fush kosov

Jepet me qera nga: fadil fetahu 21 Jan 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 94 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
ipet banesa me qera ne fushe kosov eshe mjaft e mir per banim hapsire te mjaftueshme 94 m2 ashensor.hapsire per praking.afer udhes kryesore. Bnesa ka dy dhoma gjum.dhome pritjes kuzhine banjo koridor dhe taras ju mirpresim ne viber ne numrin +4915732443295 ose Kosove 044764973 Ju Mirpresim,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim