leshohet banesa me qira

Jepet me qera nga: egzon 11 Gsh 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet banesa me qira ka dy dhoma gjumi ,taras banjo si dhe sallon esht ne katin e dyt esht ndertim i ri si dhe esht nen monitorimin e kamerav. Banesa gjendet te interexi te jambo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim