Kerkoj bashkebanuese (f)-studente

Jepet me qera nga: Fk 29 Nën 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Gjinia: Femër
Gjinia e Shokut të Dhomës: Femër
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa gjendet ne fushe kosove dhe ka kushte shume te mira per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim