Dhoma me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: sabit 13 Mar 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Sallon,Kuzhin,Banjo,Koridor,dhe dy Dhoma.Shtepia gjindet rruges per kuzmin (lagjia e re) Fush kosov. Na kontaktoni ne numrat 044283461...045600617
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim