Jap 1 dhome me qera me banjo e mobiluar pa kuzhine

Jepet me qera nga: ismet 15 Mar 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
jap 1 dhome me qera dhoma posedon banjo pa kuzhine me uje 24 ore e mobiluar me kushte moderne 60m2 me 1 parking mbrenda objekti te rethi ne fushe kosove pres Klient serioz dhe pagese te rregullt Pasterti dhe Kujdes informata vetem prej ores 08deri17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim