Leshoj shpin ne qera n FushKosov

Jepet me qera nga: vigan 04 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qira shtepin ne FushKosov vetem per bashkshort,shtepia posedon sallon me kuzhin,dhom gjumi korridor dhe banje.Te interesuarit mund te lajmrohen ne nr :044/131-669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim