Shes dhomen e gjumit

Jepet me qera nga: albehar 01 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Shes dhomen e gjumit mjaft funksionale dhe e bukur permban:krevatin.dollapin e madh dhe pasqyren me dollapa te tjere te vogel nen te.Arsyeja e shitjes eshte ndrrimi i baneses dhe pamundsi pershtatmerie ne hapsiren e baneses se re se perndryshe dhoma eshte shum cilsore.Shes urgjent dhe per qmim merremi vesh me njeri tjetrin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim