Tresh , dyshe , njesh , tabure

Jepet me qera nga: hava 13 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR /

Komuna: Fushë Kosovë
Ne gjendje shum te mire dhe te rregulte arsyeja e heqjes eshte shperngulja nga banesa , Treshi dhe dyshi jane te shfytezushem shtrihen dhe mjafte te mire per fjetje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim