Ipet shtëpia me qera 180/muaji

Jepet me qera nga: Blend 10 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: rruga kongresi i lushnjës F>KOSOVE
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohet shtepia me qera 180 euro per muaj ju jeni tri dhoma kuzhinen banjjo si dhe ballkone
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim