Jepet me qera shtepia dy kateshe ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Ardita Shahini 28 Nën 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Fushe Kosove - Te rrethi
Sipërfaqe: 140 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet me qera shtepia 4 dhomeshe ne Fushe Kosove. Shtepia eshte dy kateshe dhe e zbrazet, gjindet afer rrethit dhe ka pozite shume te mire dhe ambient te qete, ka oborr me gjelbrim, ujin 24 ore, nxemjen qendrore, bodrum, parking.
KATI I PARE
- salloni me kuzhine, shpajzi, banjo, koridori
KATI I DYTE
- 3 dhoma te fjetjes, toaleti, koridori, ballkoni
VIBER: +49 179-421-0721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim