Leshohen Lokalet me qera

Jepet me qera nga: Fehmi Mustafa 01 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr."Lidhja e Pejes" pa nr. Fushe Kosove
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Leshohen lokalet me qera afer rrethit ne Fushe Kosove ,

Afer "Gorenje" siq shihen ne foto
Lokalet kan nje hapesir prej 125 m2 dhe jan te pershtateshme per qdo lloj veprimtarie.
Qmimi sipas marrveshjes
Per informata shtes
+37744601937
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim