Leshoj shtepi me qira

Jepet me qera nga: Fadil 17 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepi me qira, gjendet afer mobilieris "Mob In" ne Fushe Kosove, poashtu eshte dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim