Leshoj shtepi me qira

Jepet me qera nga: Fadil 17 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepi me qira, gjendet afer mobilieris "Mob In" ne Fushe Kosove, poashtu eshte dhe e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim