Leshoj shtepin me qira ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Shtepi me qira ne Fushe Kosove 01 Dhj 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

80 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushe Kosove- mbrapa hotelit ''KosVegas''
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qira nje shtepi te vogel ne Fushe Kosove, me lokacion te komuna e Fushe Kosoves, saktesisht mbrapa hotelit '' Kos Vegas''. Shtepija eshte e vjeter, perafersisht 50 m2 ( dy dhoma, nje koridor te vogel dhe banjo), e pamobiluar, perveq qe posedon nje garniture ( kthese), fotele dhe nje dysheke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim