Leshoj shtepine me qera ne Fushe Kosove

Jepet me qera nga: Zeqir 16 Tet 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepine me qera ne Fushe Kosove , shtepia ka 4 dhoma , koridor , banjo dhe kuzhine . Poashtu ka edhe garazhe per veture dhe oborr 8ari . Qmimi sipas mareveshjes . 044153622 , 044981821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim