jepet kati i parë me qera

Jepet me qera nga: avdullah 01 Nën 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Jepet kati i parë me qera , qmimi 100euro ka dy dhoma nje banjo. Sallon dhe kuzhin bashk. Uji 24or . Shpija gjindet tek molla e kuqe afer shkolles mihal grameno ne fushe kosove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim