shtepi me qera

Jepet me qera nga: Iliri 01 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Abdullah Pllana Fushe Kosove
Sipërfaqe: 55 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj shtepin me qira e cila gjendet ne rrugen Abdullah Pllana ne nji lagje mjaft te qete dhe te pershtatsheme per banim, shtepia eshte e mobiluar tersisht dhe eshte e perdoru qe nje vite dmth eshte ndertim i ri ka uje 24 ore.
shtepia ka kete perberje:
1. sallon me kuzhin
2. dhome gjumi
3. banjo
4. koridor dhe oborrin ne siperfaqe prej 4 ari e pershtatshme per kopshte
te interesuarit te lajmrohen ne nr. tel. 045/503-764
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim