shtepi me qira

Jepet me qera nga: adrian 30 Dhj 03:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: bresje
Sipërfaqe: 120 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
shtepia asht e izolune me siropoll dhe asht e ngroht.shtepia ghindet ne bresje pran semaforav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim