Leshoj Objektet me Qera ne Sllatin te Madhe

Jepet me qera nga: Objektet 09 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Për vendbanimin: Ujë, Pyll
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj Objektet me qera ne Sllatine te Madhe, 3 km larg nga Aeroporti i Sllatines ( Prishtines ) . Objekti ka gjatsi 22 m,posedon rrym,uje, kanalizim. Objektet mund te shfrytzohen per qfardo lloj veprimtarie, shtall per kafsh,grumbullim mallrash, materiale ndertimore etj. Objektet kan hyrje te veqant si dhe nje siperfaqe me 10 ari truall. Qmimi i qeras mujore esht 250 eu. Nr kontaktues Viber 0049 15735423002 Si dhe prej 6 tetorit ne ket nr: 045 439 528.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim