leshoj pllacin me qira me siperfaqe 21 ari

Jepet me qera nga: besim gashi 09 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: fush kosove
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Fushë Kosovë
ipet pllaci me qera me siperfaqe 21 ari pllaci gjendet ne magjistralen fushe kosove saksisht ne vragoli pllaci eshte i gatshum per qdo lloj biznesi pllaci gjendet perball pompes benzinit al petrol pllaci eshte me te gjitha uje energji elektrike kanalizim eshte i rrethuar, ME te gjitha dukomentat rregull pllaci ipet me qira per sa ju nevojitet juve pllaci gjendet ne vend te mire eshte i gatshum per autolarje pllace per vetura dhe per te gjitha bizneset e juaj gjindet ne rruge kryesore magjistrale fushe kosove sllatine +4901601841255
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim