objekt

Jepet me qera nga: gzim 02 Nën 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Depo
leshohet objekti me qera ne qerim perball hotel avianes eshte e pershtar\tshem per prodhim per resorant apo magazin per informata me te hollesishem ne tel 044122999ose 943 399esht me te gjitha te mirat ka mundesi tel dhe kabllovik me fiberling
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim