Dyqan me qera ne Gjakove

Jepet me qera nga: florent 13 Sht 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Adresa: ismail qemajli
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshoj dyqanin me qera ne qarshin e vjeter,eshte ne gjendje te mire ne qdo detaj dhe i pershtatshem per qdo veprimtari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim