Leshohet lokali me qera

Jepet me qera nga: Afrim 26 Nën 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ilir Soba
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali me qera qe eshte i pershtatshem per shume biznese te ndryshme

Lokali i ploteson te gjitha kushtet dhe ka 100 metra katrore me lartesi prej 3.5 metra.

Lokali gjendet ne rrugen "Ilir Soba" Gjakove.

Qmimi sipas marreveshjes

Per informata te tjera lajmerohuni ne tel: 044 246 331 ose 045 646 100.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim