Objekt me qera ne Gjakove

Jepet me qera nga: Labi 22 Gsh 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 1600 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jepet me qera objekti ne gjendje perfekte per gjdo lami i shtruar ne pllaka kamera dhe alarm ndertim i i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim