Objekti leshohet me qera

Jepet me qera nga: Afrim 19 Shk 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Ilir Soba
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet Objekti me qera i cili ka 100 metra katror dhe eshte i rregulluar shume mire, ka mundesi te shfrytezohet per shume lloje te bizneseve. Gjendet ne rrugen Ilir Soba Gjakove.
Per Informata 044 246 331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim