dyqan qe jepet me qera

Jepet me qera nga: kristi leka 10 Jan 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 76.66 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Dyqani ndodhet ne metropol center me katin e dyte ne qytetin e lushnjes eshte me nje hapsire 76.66 m² cmimi eshte I arsyeshem per me shum konktaktoni me nr e telefonit. 0693369513
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim