dyqan

Jepet me qera nga: gzim 02 Nën 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
leshohet me qera dyqani i ri ne qender rruges per ne spital apo hotel jakov eshte e pershtateshme per bank apo post nje kat apo dy si tju konvenon per kat 100m esht ne qoshe me shum informata ne tel 044122999ose 943 399 bank-post me teper jam e interesuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim