Leshohet lokali me qera pershtatshem per Ordinanc

Jepet me qera nga: Afrim 05 Sht 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali me qera qe eshte i pershtatshem per Ordinance por edhe per biznese te tjera.

Lokali eshte i renovuar mire dhe ka 100 metra katrore me lartesi prej 3.5 metra.

Lokali gjendet ne rrugen "Ilir Soba" Gjakove.

Per informata te tjera lajmerohuni ne tel: 044 246 331 ose 045 646 100.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim