JEPEN ME QERA OSE SHITEN ZYRET

Jepet me qera nga: Fitim Haziri 06 Mar 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Rruga Mbreteresha Teuta,Gjakove
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Gjakovë
Hapësirat : Zyra
Zyret kane nje siperfaqe prej 90 m2 dhe jane ne katin e 2,siper Restorantit Doner Bar, edhe ka objekte tjera percjellse jasht 90 m2,qe jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut).Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shum veprimtari ekonomike si : zyra per institucione te ndryshme:ordinanc,banka,zyra per lami te shumta ekonomike,kombinim zyra dhe lokale afariste si ;shitore,kafe bar,pastiqeri etj. Siperfaqja e zyreve është neto pa mure ,shtylla etj. Zyret jane ne nje gjendje shum te mir dhe jepen pa asnje ngarkes financiar si ; tatimi ne prone,rryma,uji etj. Zyret jepen me nje qmim shum te arsyeshem dhe te volitshem ose nese shiten perkthimi i tyre mund te behet menjeher pasi te behet pagesa brenda dites pa asnje lloj pengese. Zyret mundeni me pa qdo dit pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim