Banesë me Qira

Jepet me qera nga: PASHA 21 Dhj 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Gjakovë
Jepet banesa me qira e cila gjendet ne Bllokun e ri
afer shkolles " Yll Morina " me siperfaqe 75m2
Përbëhet nga :
1- Dhomë e dites me kuzhinë
2- Dhoma të fjetjes
1- Banjo

Për informata ju mirepret Agjencioni PASHA
Adresa : " Nëna Terezë " në hyrje te ( KURRIZI )
Tel : 044-253-512
044-893-073 ( viber )
Jeni te mirepritur ne Agjencionin tone qe te shiqoni dhe ofertat te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim