Banesë me Qira

Jepet me qera nga: PASHA 04 Mar 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Gjakovë
Banesë me qira e cila gjendet ne qender te qytetit mbrapa "Vives" kati i 3 është e mobiluar dhe përbëhet nga:
1- Dhoma e dites me kuzhinë
1- Dhomë e fjetjes
1- Banjo
1- Ballkoni
Për informata ju mirëpret Agjencioni PASHA
Adresa: " Nëna Terezë" në hyrje të " KURRIZIT"
Cdo dit pune nga: 08-20
Tel:
044-253-512
049-600-875
044-893-073 ( viber )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim