Banes me Qira Afer shkolles "yll morina"

Jepet me qera nga: Agon 04 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Gjakovë
Banesa eshte tek banesat e dugagjinit afer shkolles Mustafa Bakia dhe shkolles Yll Morina banes eshte e kompletuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim