Banes me qera

Jepet me qera nga: Bajram 04 Dhj 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Gjakovë
Banesa posedon dhomen e pritjes, dhomen e gjumit, banjo, koridor dhe ballkon eshte e mobiluar. Banesa gjendet te Viva Fresh në Gjakove.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim