Banese Dhe shtepi ne Gjakove

Jepet me qera nga: P.Neziraj 13 Krr 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Gjakovë
Banesa gjendet perballe gjykates
Shtepija gjendet ne rrugen Sadik Stavileci( afer stacionit te autobusave)
Banesa ose shtepija mund te jepet me qera ose te shitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim