Banese me qera me cmim te volitshem

Jepet me qera nga: Nurija 15 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Edit Durham afer sigurimeve prane tranzitit
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Gjakovë
Jepet me qera banesa e mobiluar me standarde europiane dhe plotesisht e gatshme per banim. Banesa jepet me qera vetem per studentet e gjinise femerore. Ndertesa eshte e re pa probleme ndertimi.
Cmimi me marreveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim