Leshohet Banesa me qira

Jepet me qera nga: xxx 26 Jan 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: gjakove
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Gjakovë
banesa gjindet ne gjakove ne rrugen nene tereza ne qender te qytetit banesa ka 2 dhoma te fjetjes si dhe sallonin me kuzhin banjo plus wc eshte e mobiluar ne teresi presim oferta serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim