ipet banesa me qera ne PRISHTINE

Jepet me qera nga: valoni 02 Dhj 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: rr haki taha
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Gjakovë
ipet banesa me qera ne prishtine ,rr haki taha eshte perball furres saranda 2 mahalla taslixhe ,banesa eshte e mobiluar dhe po ashtu eshte ndertim i ri .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim