Jepet me qera se pronarë ma të mirë nuk ka

Jepet me qera nga: Buqe 26 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr. Isa Boletini nr. 74
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Shtepia ka dhomen e ndenjes, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, ballkon dhe Internet (Wireless) te paguar per 1 vit.

Na kontaktoni ne nr. 044 935 315 , por nese ndodh qe nuk punon atehere thirrni ne 044 123 022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim