Leshoj katin e dyte me qera

Jepet me qera nga: Buqe 03 Shk 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rr.Isa Boletini nr 74
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
Leshoj katin e dyte me qera, pronare ma tmire nuk. Kati i dyte perfshin 3 dhoma dhe banjon. Dhomen e fjetjes dhe 2 dhoma te tjera per fjetje.
Kushtet jane shume shume te mira siq shihet edhe ne foto.

Cmimi me marreveshje. Per me shume kontaktoni ne 044-935-315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim