Leshoj shtepi me qira

Jepet me qera nga: Buqe 13 Tet 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Isa Boletini nr. 74
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Shtepia ka dhomen e ndenjes, dhomen e fjetjes, kuzhinen, banjon,ballkon dhe wifi(internet wireless) te paguar per 1 vit.

Na kontaktoni ne nr. 044 935 315 ose 044 123 022 nese pahiri nuk punon nr. i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim