Leshoj shtepine me qera, ma t'shyretshme nuk ka

Jepet me qera nga: Buqe 22 Gsh 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Isa Boletini nr. 74
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Leshoj shtepine 60 m2 e cila posedon dhomen e ndenjes, dhomen e fjetjes, ballkon, banjo, kuzhine, dhe wireless (internet) te paguar.

Na kontaktoni ne numrin 044 935 315
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim