Leshoj shtepine me qera URGJENTISHT

Jepet me qera nga: Buqe 04 Tet 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr. Isa Boletini nr. 74
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Shtepia ka dhomen e ndenjes, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, ballkon dhe internet(Wireless) te paguar per 1 vit.

Na thirrni ne numrin 044 935 315, por nese nuk pergjigjet thirrni ne 044 123 022
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim