Leshoj shtepine me qira, me pronare ma tmir nuk ka

Jepet me qera nga: Burbuqe 04 Tet 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Rr.Isa Boletini nr.74
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Shtepia ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, ballkon dhe wireless(internet) tpaguar per 1 vit

Thirrni ne numrin 044 935 315 ose 044 123 022 nese rastesisht nuk punon numri i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim