Shtepi me qira , e mobiluar

Jepet me qera nga: Valon 10 Sht 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: te shkolla Dardani (ish Piskote)
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Gjakovë
Leshohet me qira shtepia e mobiluar, ka 2 dhoma , banjo dhe kuzhine , shtepia gjindet ne Dardani ish piskote , per me shum info thirrni ne 045-864-842
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim