Shtepi

Jepet me qera nga: Ismail kurti 13 Dhj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 682 m2
Numri i kateve: 4 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjakovë
Objekti mbas gjykate, ne qender te Gjakoves, 4 Kat dhe nje apartament I mobiluar, 3 kat per biznes, mund te shfrytzohet per shkolle, banke, klinike etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim