Truall me qera ne Gjilan

Jepet me qera nga: Hajriz 16 Gsh 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Adresa: Jepet me qirra parcela 1200m
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Gjilan
Hapësirat : Depo
Trolli eshte vendi ku shitet rera-zalli ka siperfaqe prej 1200m2 i pershtatshem per çdo lloj biznisi dhe mund te invenstohet me marveshje lidhet kontrata edhe ne afat mete gjate trolli gjendet ne udhkryq ne dy anet lidhet me rruge kryesore si rruga qarkore dhe rruga e pireves me rrugen e livoçit te eperm per me shume informata mund te komunikojme edhe ne Viber ne numer telfoni +37745 552 358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim